Wynajem traktorków komunalnych z osprzętem | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Traktorki komunalne
Traktorki
komunalne
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem traktorków komunalnych i osprzętu

Wynajmij gotowy zestaw maszyn do pracy w dobrej cenie. Skorzystaj z możliwych osprzętów, dzięki którym sprawnie wykonasz swoje zadania.
Nie widzisz maszyny, której szukasz? Skontaktuj się z nami!

Wynajem traktorków komunalnych i osprzętu – dostępne maszyny

W trakcie sprzątania i pielęgnacji obszarów miejskich konieczne jest zastosowanie wielu urządzeń. Najczęściej są to traktorki komunalne, do których można podłączyć dowolny osprzęt, w tym także przyczepki. Oferujemy maszyny o różnej mocy i typie napędu. W naszym asortymencie znajdziesz traktorki komunalne na wynajem o mocy do 26 KM. Wyposażono je w napęd 4x4, a także przekładnię mechaniczną lub hydrostatyczną. Udostępniamy również opcję wypożyczenia dodatkowego osprzętu. To elementy wykorzystywane do prac z ładowaczem czołowym, dbania o tereny zielone czy utrzymania dróg w trakcie zimy. Szczegółowe parametry poszczególnych modeli znajdziesz w kartach produktów dostępnych na nasze stronie internetowej.

Cena wynajmu traktorków komunalnych i osprzętu

Oferujemy wynajem traktorków komunalnych z osprzętem. W przypadku dłuższej współpracy zapewniamy atrakcyjne rabaty. Zaopatrujemy w niezbędny sprzęt przede wszystkim podmioty odpowiedzialne za utrzymanie porządku w przestrzeni miejskiej. Nasze traktorki komunalne są wykorzystywane przez cały rok – zarówno latem, jak i zimą. Umożliwiamy wymianę osprzętu na inny, w zależności od aktualnych potrzeb. Cena wynajmu traktorków komunalnych różni się w zależności od ich parametrów technicznych, czasu obowiązywania umowy i dokupionych udogodnień. W przypadku krótszego najmu, np. na jedną dobę, koszt wynosi kilkaset złotych. Dokładny cennik wynajmu ciągników komunalnych udostępniamy podczas rozmowy z klientem.

Wynajem traktorków komunalnych Kubota

Oferujemy traktorki komunalne Kubota na wynajem. Marka zajmuje się produkcją maszyn od kilkudziesięciu lat. W naszej wypożyczalni znajdziesz takie modele ciągników Kubota jak BX231, BX261, B1161 czy B1241. Wśród nich znajdują się modele kompaktowe, a także duże, w tym największy przedstawiciel serii B1. Do dostępnych ciągników Kubota można dołączyć dodatkowy osprzęt jak kosiarka bijaków z koszem czy ładowacz czołowy. Dobieramy odpowiednie elementy w zależności od mocy traktora, by nie powodowały one zmniejszenia jego osiągów. Nasi klienci mogą skorzystać także ze specjalistycznego osprzętu. To zamiatarki, rozdrabniacze do gałęzi, kosiarki czy glebogryzarki. Traktorki komunalne wykorzystuje się często do pielęgnacji trawników i rabat.

Wynajem zimowy traktorków komunalnych

Jedną z najpopularniejszych usług naszej firmy jest wynajem zimowy traktorków komunalnych. W tym okresie urządzenia te są wykorzystywane do odśnieżania chodników oraz posypywania ich solą. Istnieje opcja wypożyczenia traktorka wraz z niezbędnym osprzętem – najczęściej jest to pług oraz posypywarka do soli i piasku. Usługę tę kierujemy do podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego stanu dróg, osiedli i alejek w mieście w sezonie zimowym.
Traktorki do zimowego utrzymania dróg są dostępne w różnych wariantach. Odbiegają od siebie mocą i możliwością dołączenia konkretnego osprzętu. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie urządzenie komunalne do planowanych prac. Wynajem zimowy traktorków trwa przez kilka miesięcy. Po tym czasie można np. wymienić osprzęt na ten wykorzystywany latem.