Wynajem maszyn dla branży budowlanej i przemysłu | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Ładowarki obrotowe
Ładowarki
obrotowe
Ciągniki rolnicze
Ciągniki
rolnicze

Branża budowlana i przemysłowa

Pracuj wydajnie
POSTAW NA WIELOZADANIOWY SPRZĘT!

Podawanie konstrukcji, załadunki, montaż i demontaż. Twoja firma ma zadania do wykonania? Dzięki rozwiązaniom od GRAVIT Rental nie musisz już kupować ani brać w leasing sprzętu, aby wykonywać nawet najbardziej specjalistyczne zadania. To się zwyczajnie opłaca!

ŁADOWARKI TELESKOPOWE OBROTOWE

Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU to wielozadaniowy sprzęt, który zwiększa precyzję wykonywanych prac na placach budowy, ale nie tylko. Z jej pomocą zrealizujesz szereg różnorodnych zadań. Maszyna łączy w sobie funkcje aż trzech urządzeń jednocześnie – dźwigu, platformy roboczej ora ładowarki. Staje się, tym samym, jednym z najbardziej pożądanych sprzętów na budowie i nie tylko!

Zobacz, do jakich prac przyda Ci się ładowarka Manitou serii MRT:

 • Praca z koszem
 • Rozładunek/załadunek palet
 • Podawanie materiałów
 • Praca z wciągarką – dźwig nie będzie Ci już potrzebny!
 • Montaż z kosza – ładowarka z powodzeniem zastąpi podnośnik koszowy

ŁADOWARKI TELESKOPOWE SZTYWNORAMOWE

Ładowarki teleskopowe serii MT służą głównie do podnoszenia i przewożenia materiałów. Maszyny te posiadają napęd 4x4 oraz system poruszania się tzw. trybem kraba , co ułatwia pracę na trudnym terenie roboczym.
Do ładowarek Manitou oferujemy duży wybór osprzętu dodatkowego - hak, łyżka, platforma robocza, dzięki którym z powodzeniem zastąpicie kilka sprzętów.
Wyposażone w platformę ze sterowaniem mogą być wykorzystywane jako podest roboczy. Są to maszyny wyjątkowo zwrotne – manewrowanie po placu budowy nie będzie już problemem!

Zobacz, do jakich prac przyda Ci się ładowarka Manitou serii MT:

 • Równanie terenu
 • Rozładunek i załadunek ziemi/palet
 • Demontaż i montaż pokryć, podawanie konstrukcji
 • Podawanie materiałów

CIĄGNIKI ROLNICZE

Nie ma chyba bardziej uniwersalnej maszyny niż ciągnik rolniczy. Z jego pomocą można zrealizować szereg różnorodnych zadań. To połączenie wydajności, precyzji działania oraz bezpieczeństwa.

Zobacz, do jakich prac przyda Ci się ciągnik:

 • Transport wewnątrzzakładowy
 • Praca z maszynami towarzyszącymi w terenie
 • Praca z zamiatarką
 • Utrzymanie terenów zielonych, prace porządkowe
Damian Pecio Dział Wynajmu Maszyn
Damian Pecio
Dział Wynajmu Maszyn

PRZECZYTAJ, CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Nowak Mosty Branża budowlana
Nowak Mosty
Firma Nowak-Mosty specjalizuje się w bardzo szybkiej realizacji inwestycji na potrzeby klienta. Stąd zapadła nasza decyzja o wynajmie sprzętu z firmy GRAVIT – ładowarki Manitou MRT 3050. Ta maszyna zastępuje nam wiele narzędzi na budowie – typu dźwig, ładowarka, czy podnośnik koszowy. Model MRT 3050 wygrywa z dźwigiem 40t swoim czasem przestawiania i ustawiania się, jak i miejscem do ustawienia. Na naszej budowie mieliśmy problem z ustawieniem maszyny z powodu przebiegającej linii średniego napięcia – dźwig miał problemy z podaniem towaru na ustrój nośny. Ładowarka Manitou bez problemu poradziła sobie w tych warunkach, gdyż potrzebuje mniej miejsca do rozstawienia się. Wynajęta maszyna: ładowarka teleskopowa Manitou
AWBautex Sp. z o.o Branża budowlana
AWBautex Sp. z o.o
Nasza współpraca z firmą GRAVIT dotyczyła wynajmu z możliwością wykupu ładowarki obrotowej Manitou MRT 2550+. Użyczony sprzęt był w bardzo dobrym stanie. Wykonano wszelkie przeglądy i badania. W GRAVIT pracuje bardzo kompetentna i fachowa obsług służąca w każdym przypadku wyczerpującą informacją. Cenimy w tej firmie fachowość, kompleksowość i szeroką gamę usług. Firmę tę polecamy każdemu, kto potrzebuje wykonywać pracę maszynami budowlanymi. Wynajęta maszyna: ładowarka teleskopowa Manitou
Soley sp. z o.o. Branża przemysłowa
Soley sp. z o.o.
Polecamy firmę GRAVIT jako godnego zaufania Partnera biznesowego w zakresie wynajmu maszyn. Przeprowadzona przez nas w 2019 r. transakcja długoterminowego wynajmu ładowarki teleskopowej Manitou przebiegła sprawnie i terminowo. Potwierdzamy, że wypożyczony przez nas sprzęt był sprawny i właściwie przygotowany do wynajmu. W trakcie eksploatacji wymagane przeglądy techniczne były przeprowadzane w sposób elastyczny i mało uciążliwy dla Wynajmującego. Nasi operatorzy zostali odpowiednio przeszkoleni z obsługi tej maszyny. Firmę GRAVIT rekomendujemy wszystkim, którzy cenią sobie bezpieczeństwo transakcji, fachowe doradztwo, wsparcie techniczne oraz wysoki poziom obsługi. Wynajęta maszyna: ładowarka teleskopowa Manitou
01

Zobacz, jak maszyny pracują u naszych klientów