Wynajem profesjonalnych kosiarek komunalnych | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Traktorki komunalne
Traktorki
komunalne
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem profesjonalnych kosiarek komunalnych

Wynajmij profesjonalną kosiarkę komunalną w dobrej cenie. Przedstaw nam swoje potrzeby, a nasz Specjalista dobierze maszynę, dzięki której sprawnie wykonasz swoje zadania.

Wynajem profesjonalnych kosiarek komunalnych – dostępne urządzenia

Prowadzimy wynajem kosiarek komunalnych. W naszym asortymencie znajdziesz modele różniące się od siebie mocą, szerokością koszenia i typem. Wypożyczamy m.in. profesjonalne kosiarki z silnikiem 25 KM. Oferujemy też mniej wydajne modele, do koszenia wąskich trawników. Największe z naszych kosiarek mają szerokość nawet 153 cm i zerowy promień skrętu. Oferujemy też modele międzyosiowe z koszem. Do każdego urządzenia dołączono kompletną specyfikację techniczną i instrukcję obsługi.

Wynajem długo- i krótkoterminowy kosiarek komunalnych

Oferujemy kosiarki komunalne na wynajem w różnych wariantach czasowych. Nasi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek, wypożyczając sprzęt na co najmniej 4 tygodnie. Umożliwiamy również wynajem urządzenia na dobę lub tydzień. Zaopatrujemy m.in. firmy odpowiedzialne za utrzymanie zieleni w mieście. Zwykle dostarczamy im kosiarki jedynie na sezon od wiosny do jesieni. Dokładny okres obowiązywania umowy ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Oferujemy też traktorki komunalne na wynajem, do których podłącza się osprzęt do koszenia trawy. To alternatywa dla osobnych kosiarek, zwłaszcza na dużych terenach, na których konieczne jest również zbieranie gałęzi czy liści.

Cena wynajmu kosiarek komunalnych

Cena wynajmu kosiarki komunalnej zależy od parametrów urządzenia, a także czasu, przez który będzie użytkowane. Oferujemy atrakcyjne zniżki przy umowach obowiązujących co najmniej przez 4 tygodnie. W przypadku najmu długoterminowego cenę ustalamy indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb klienta. Nasze kosiarki komunalne można wypożyczyć już w cenie kilkudziesięciu złotych za dzień, w zależności od wybranego modelu. Aby poznać dokładny cennik wynajmu kosiarek komunalnych, zapraszamy do kontaktu.

Kosiarki komunalne Kubota na wynajem

Oferujemy kosiarki komunalne Kubota na wynajem. To urządzenia wyposażone w wydajne, japońskie silniki. Sprawdzają się one podczas pielęgnacji dużych terenów zielonych, w tym parków, boisk, ogrodów należących do rezydencji itd. W skład naszej oferty wchodzą takie modele kosiarek Kubota jak ZD1211R, Z122R oraz G23LD. Pomagamy dobrać odpowiedni model urządzenia do potrzeb klienta. Nasze kosiarki Kubota na wynajem sprawdzają się także przy dużych obciążeniach, w trudnych warunkach pracy. Niektóre modele można także zmodyfikować z myślą o sezonie zimowym, wyposażając je w pług do śniegu sterowany hydraulicznie. Dobieramy ewentualny osprzęt do konstrukcji urządzenia.