Wynajem ładowarek obrotowych Manitou | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Ładowarki obrotowe
Ładowarki
obrotowe
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych

Wynajmij solidną ładowarkę w dobrej cenie. Nie martw się o koszt serwisowania i napraw.
Sprawdź dostępność od ręki i skontaktuj się z naszym doradcą!

Wynajem ładowarki teleskopowej obrotowej – dostępne maszyny

Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych w wielu wersjach. Poszczególne modele dostępne w naszej wypożyczalni różnią się maksymalnym udźwigiem, wysokością podnoszenia i zastosowanym osprzętem. Stawiamy na wydajne urządzenia marki Manitou z serii MRT, w tym oczywiście MRT Vision. Oferujemy pojazdy, które mogą podnosić ładunek o masie do 7 t, z wysięgnikiem o długości niecałych 35 m. Szczegółowe parametry techniczne dostępnych maszyn można znaleźć w kartach produktów na naszej stronie internetowej.

Ładowarka teleskopowa obrotowa – zastosowanie

Nasze ładowarki Manitou na wynajem sprawdzają się przy pracach rolniczych, budowlanych, remontowych czy nawet przy pielęgnacji zieleni na obszarach miejskich. Obracają się one wokół własnej osi, dzięki czemu nie wymagają regularnego przestawiania przy pracach w kilku punktach jednocześnie. Użytkownik może również samodzielnie wybierać osprzęt do konkretnego zadania. Oferujemy ładowarki teleskopowe obrotowe na wynajem z koszem, widłami, wciągarką czy żurawiem z wciągarką. Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące osprzętu dołączonego do urządzenia, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych na terenie całej Polski.

Wynajem ładowarki teleskopowej obrotowej – cena

Cena wynajmu ładowarki teleskopowej obrotowej różni się w zależności od wybranego sprzętu i jego parametrów technicznych. Dokładny koszt wyliczamy indywidualnie po kontakcie z klientem. Dobieramy właściwy osprzęt, a także ustalamy, jak długo będzie trwać najem. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami z wielu branż. Im dłuższy wynajem ładowarki teleskopowej obrotowej, tym niższy koszt za poszczególne doby.

Ładowarki Manitou na wynajem

Ładowarki teleskopowe Manitou to urządzenia trwałe i wydajne, znane obecnie na niemal całym świecie. Maszyny od francuskiej marki są dostępne w wielu wersjach, o odmiennych parametrach technicznych. Do niektórych z nich pasują specjalistyczne osprzęty jak widły do palet obrotowe, zawiesie dwuhakowe czy platforma robocza. Współczesne maszyny Manitou wyposażono także w szereg zabezpieczeń, jak np. czujnik przeciążenia. Urządzenia te mogą obracać się o 360 stopni, co ma duże znaczenie w ciasnych przestrzeniach. Wszystkie ładowarki teleskopowe Manitou na wynajem, dostępne w GRAVIT Rental są objęte ubezpieczeniem AC i OC.