Wynajem maszyn dla branży rolniczej | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Ciągniki rolnicze
Ciągniki
rolnicze

Branża rolnicza

Pracuj efektywnie!
INWESTOWANIE W NOWY SPRZĘT NIE ZAWSZE SIĘ OPŁACA

Dynamiczna zmiana pogody, intensywne okresy wzmożonych prac polowych oraz zmieniające się potrzeby gospodarzy sprawiają, że dzisiejsza praca na roli wygląda zupełnie inaczej niż w ubiegłych pokoleniach.
Zmienne plonowanie i ceny, nieprzewidywalne sytuacje rynkowe, bogaty wybór sprzętu, oraz wysokie ceny zakupu maszyn nie ułatwiają wyboru. Leasing nowych maszyn nie zawsze jest opłacalny. Ponadto, każde gospodarstwo ma inne potrzeby oraz wymaga różnego parku maszynowego.
Znacznie bezpieczniejszą alternatywą jest wynajem ciągników rolniczych i ładowarek teleskopowych.

 

Ciągniki rolnicze

Trendem, który charakteryzuje nowoczesne gospodarstwa jest dążenie do niezależności oraz utrzymanie stabilnego bilansu. Oczywiście - każdy gospodarz musi posiadać odpowiedni park maszynowy, aby móc wykonać codzienne obowiązki.
Wiąże się to jednak z mocnym obciążeniem budżetu, a także w większości przypadków z wieloletnim zobowiązaniem finansowym.
Warto wziąć pod uwagę, że wiele prac wykonujemy sezonowo. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest właśnie wynajem. Nie martwisz się o koszty serwisu czy ubezpieczenia. Ciągnik wynajmujesz na określony termin, wykonujesz nim kluczowe prace i płacisz tylko za czas, w którym z niego korzystałeś. Po wszystkim - możesz ciągnik zwrócić i wrócić po niego w razie potrzeby.
W GRAVIT Rental mamy dla Ciebie maszyny o mocy od 80 do 370 KM - w bardzo dobrym stanie technicznym.

Brzmi dobrze, prawda?


ŁADOWARKI TELESKOPOWE

Wynajmujemy nowe lub kilkuletnie ładowarki teleskopowe Manitou, które służą głównie do podnoszenia i przewożenia materiałów. Maszyny te posiadają napęd 4x4 oraz system poruszania się tzw. trybem kraba, co ułatwia pracę na trudnym terenie roboczym.
Do ładowarek oferujemy szeroki wybór osprzętu dodatkowego – widły do palet, widły do słomy, łyżka objętościowa, łyżka do ziemi, łyżko-krokodyl, dzięki którym z powodzeniem zastąpisz kilka sprzętów.

Są to maszyny wyjątkowo zwrotne – manewrowanie po terenie gospodarstwa nie będzie żadnym problemem!

Zobacz, do jakich prac w gospodarstwie przyda Ci się ładowarka Manitou serii MT:

  • Rozładunek i załadunek zboża / obornika / roślin okopowych
  • Stertowanie bel słomy
  • Podawanie materiałów
  • Prace wewnątrz hal magazynowych

Nie możesz się zdecydować? Napisz lub zadzwoń

PRZECZYTAJ CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Radosław Bakaj Branża rolnicza
Moja współpraca z firmą GRAVIT trwa już 12 lat, zaś od ok. 6 lat wynajmuję sezonowo ciągnik John Deere. Każdego roku okres wynajmu jest coraz dłuższy, a wypożyczany ciągnik coraz większy. Największym atutem jest dla mnie pewność, że wynajmuję sprawdzoną maszynę, gotową do pracy. Często są to ciągniki prawie nowe. Polecam takie rozwiązanie każdemu – asortyment firmy jest na tyle duży, że zarówno małe jak i duże gospodarstwa znajdą coś dla siebie. Wynajęta maszyna: ciągnik rolniczy John Deere
Lubelski Rynek Hurtowy Spółka Akcyjna Branża rolnicza
Lubelski Rynek Hurtowy Spółka Akcyjna
Firma GRAVIT w 2021 r. wynajęła nam ciągnik rolniczy John Deere. Poziom obsługi Klienta spełnił nasze oczekiwania. Usługę pod względem formalnym wykonano w sposób szybki, solidny i profesjonalny. Wypożyczony przez nas ciągnik był sprawny technicznie i właściwie przygotowany do wynajmu, a nasz operator został przeszkolony w zakresie obsługi i bezpiecznego użytkowania. Uzyskaliśmy niezbędną pomoc przy realizacji transportu. Polecamy firmę GRAVIT jako godnego zaufania Partnera biznesowego w zakresie wynajmu maszyn. Wynajęta maszyna: ciągnik rolniczy John Deere
01

Zobacz, jak maszyny pracują u naszych klientów