Wynajem ciągników rolniczych John Deere | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Ciągniki rolnicze
Ciągniki
rolnicze
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem ciągników rolniczych

Wynajmij gotowy do pracy ciągnik w dobrej cenie!

Warto wziąć pod uwagę, że wiele prac wykonujemy sezonowo. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest właśnie wynajem. Nie martwisz się o koszty serwisu czy ubezpieczenia. Ciągnik wynajmujesz na określony termin, wykonujesz nim kluczowe prace i płacisz tylko za czas, w którym z niego korzystałeś. Po wszystkim - możesz ciągnik zwrócić i wrócić po niego w razie potrzeby.

Wynajem ciągników rolniczych o różnych parametrach technicznych

W naszej wypożyczalni znajdziesz ciągniki rolnicze na wynajem, które różnią się od siebie mocą, rodzajem silnika, opcjonalnym wyposażeniem czy możliwością pracy na konkretnym terenie. To urządzenia wykorzystywane przy pracach w gospodarstwie, a także podczas sprzątania i pielęgnacji obszarów miejskich. Mogą być używane w połączeniu z kosiarkami komunalnymi, przyczepami i wieloma innymi urządzeniami. Ciągniki rolnicze często pełnią funkcję jednostki, która ciągnie za sobą osprzęt o konkretnym zastosowaniu. Udostępniamy opcję wyposażenia traktorów w przedni TUZ, ładowacz czołowy czy zaczep kulowy. Na zamówienie możemy przygotować też osprzęt specjalistyczny.

Dostępne modele ciągników na wynajem

Ciągniki na wynajem dostępne w naszej wypożyczalni to pojazdy o mocy do 370 KM. Oferujemy także pojazdy mniej wydajne, które mogą być wykorzystywane przy pracach na równym terenie, bez ciężkiego osprzętu. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni ciągnik do planowanych zadań. Dostępne maszyny są wykorzystywane zwłaszcza w trakcie siewu, nawożenia czy pielęgnacji roślin. Niektóre z nich, zwłaszcza te wyposażone w 6-cylindrowy silnik, mogą poruszać się po pagórkowatym terenie.

Wynajem ciągników rolniczych – cena

Cena wynajmu ciągników rolniczych różni się w zależności od parametrów maszyny i czasu obowiązywania umowy. Najtańsze są modele o najmniejszej mocy, wykorzystywane do lżejszych zadań. Istnieje opcja wypożyczenia ciągników rolniczych na kilka miesięcy, a nawet lat. Wyliczamy cenę usługi na podstawie ustaleń z klientem, parametrów maszyny i wewnętrznego cennika. Oferujemy rabaty w przypadku najmu na dłuższy okres. W celu poznania dokładnego kosztu wynajmu traktorów zapraszamy do kontaktu.

Ciągniki John Deere na wynajem

John Deere to jedna z popularniejszych marek zajmujących się produkcją maszyn dla rolnictwa. Słynie z niezawodności i funkcjonalności swoich maszyn. W naszym asortymencie znajdziesz różne modele ciągników John Deere na wynajem. Oferujemy takie generacje pojazdów jak 6530, 6140R, 6170R, 6210R czy 7230R. Marka stosuje rozwiązania, które pozwalają na ograniczenie kosztów eksploatacji maszyn, jednocześnie zapewniając ich wysoką wydajność. Szczegółowe dane techniczne poszczególnych ciągników John Deere na wynajem znajdziesz na naszej stronie internetowej. Udostępniamy karty produktów prosto od producentów maszyn rolniczych.