Wynajem ładowarek teleskopowych Manitou | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Ładowarki teleskopowe sztywnoramowe
Ładowarki teleskopowe
sztywnoramowe
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem ładowarek teleskopowych sztywnoramowych

Wynajmij solidną ładowarkę w dobrej cenie. Wyposażymy ją w niezbędne osprzęty. Nie martw się o koszt serwisowania i napraw. Sprawdź dostępność od ręki i skontaktuj się z naszym doradcą!

Wynajem ładowarek teleskopowych sztywnoramowych – dostępny sprzęt

Ładowarki teleskopowe sztywnoramowe mogą różnić się pod względem maksymalnego udźwigu czy wysokości podnoszenia. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt budowlany na wynajem w wersji podstawowej i rozbudowanej, do zadań specjalnych. Oferujemy modele o udźwigu od 2,5 do 6,1 ton. Największe z dostępnych maszyn mogą podnosić ładunki na wysokość ponad 17 m. Urządzenia te wyposażono w kosze, łyżki do ziemi, łyżki objętościowe i chwytaki. Niektóre modele mają także dodatkowe ramy do bel słomy i łyżko-krokodyle. Urządzenia z naszej oferty są przeznaczone do transportowania przedmiotów na widłach, ładowania materiałów luzem, a także podnoszenia pracowników na odpowiednią wysokość.

Zastosowanie ładowarek teleskopowych sztywnoramowych

Modele sztywnoramowe to sprzęt wielofunkcyjny znajdujący zastosowanie w budownictwie i rolnictwie. Stanowi alternatywę dla ładowarek teleskopowych obrotowych – przy pracach, w których nie ma konieczności częstych zmian położenia ramienia. Dostępne modele są bardzo zwrotne. Wykazują one doskonałą stabilność poprzeczną i wzdłużną; mogą więc poruszać się także po nierównym terenie. Wykorzystuje się je np. w trakcie konserwacji oświetlenia ulicznego, prac pielęgnacyjnych i czyszczenia dachów budynków.

Wynajem ładowarki teleskopowej – kiedy się opłaca?

Wynajem ładowarki teleskopowej to dobry wybór dla firm z wielu branż. Urządzenia te są wykorzystywane przy pracach remontowo-budowlanych, porządkowych oraz rolniczych. Pojawiają się na placach, na których prowadzi się roboty ziemne. Wynajem takich urządzeń pozwala ograniczyć koszty. Sprawdzi się świetnie w sytuacji, gdy Twoja firma nie potrzebuje własnego sprzętu na dłuższy czas. To dobre rozwiązanie m.in. w przypadku krótkotrwałych, szybkich prac, a także w sytuacji, gdy Twoja ładowarka jest aktualnie niezdatna do działania. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy. Ustalamy warunki współpracy indywidualnie z danym klientem. Stale poszerzamy nasz asortyment, zaopatrując się w najnowsze modele ładowarek sztywnoramowych dostępne na rynku.

Wynajem ładowarek teleskopowych – cennik

Cennik wynajmu ładowarek teleskopowych jest zależny od rodzaju urządzenia. Na ostateczny koszt usługi wpływają osiągi sprzętu, a także czas jego użytkowania. Niektóre modele naszych ładowarek można wypożyczyć już za około 350 zł za dzień. Cena zmienia się w przypadku najmu na dłuższy okres. Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie przed podpisaniem umowy. W celu poznania dokładnego cennika wynajmu ładowarek teleskopowych w naszej firmie zapraszamy do kontaktu. Wynajmujemy maszyny budowlane i rolnicze w każdym z naszych punktów – w Lublinie, Lipniku oraz Zamościu. Nasze maszyny pracują na terenie całej Polski.