Wynajem koparki gąsienicowej Yanmar SV 22 | GRAVIT Rental

Nasi specjaliści pomogą

w doborze odpowiedniej maszyny

Dziękujemy

Formularz został wysłany.
Skontaktujemy się z tobą wkrótce!
Wynajmij maszynę
Wynajmij maszynę

Wynajem koparki gąsienicowej Yanmar SV 22

Model SV22 to kompaktowa i lekka maszyna, którą w łatwy sposób można transportować na przyczepie. Jej stabilność i moc pozwalają na skuteczne wykonywanie pracy bez względu na występujące utrudnienia na danym terenie. SV22 jest przeznaczona do szerokiej gamy zastosowań.

Doskonale sprawdzi się na terenach miejskich, w ogrodzie oraz przy projektowaniu krajobrazu. Połączenie szerokiej przeciwwagi, asymetrycznych gąsienic (opatentowany przez YANMAR system VICTAS) oraz doskonały rozkład masy sprawiają, że SV22 jest maszyną niebywale stabilną, co wpływa na jej zdolności udźwigu.

Zastosowany system VICTAS polega na zwiększeniu powierzchni tarcia poprzez zwiększenie pojedynczych ogniw oraz użyciu asymetrycznych gąsienic. Zapewnia to zwiększenie stabilności bocznej i zdolności unoszenia, redukuje ścieralność gąsienic i sprawia, że jazda jest cicha oraz pozbawiona wibracji.

*Cena dotyczy wynajmu od 4 tygodni / Podane ceny są cenami netto.
Marka
Yanmar
Model
SV 22
Silnik
Yanmar bez DPF
Ubezpieczenie AC+OC*
TAK

MASZ pytania?chętnie udzielimy ci więcej informacji

Damian Pecio
Wynajem ładowarek teleskopowych

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k. Siedziba Główna. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.